Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik éri meg jobban? Suntour...

Melyik éri meg jobban? Suntour XCM-V2-HLO 100 mm rugóút, lockout, vagy Suntour XCR 80 mm rugóút, lockout nélkül? (ár ugyanannyi)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. dec. 3. 21:50
 1/6 Takumi ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2012. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aszfaltos (magyar kátyus utakon), földutas túrákhoz, de azért ha lehuppanok egy dombról ne menjen szét.
2012. dec. 3. 22:05
 3/6 Takumi ***** válasza:
Akkor a 100mm-es lenne jó. De érdemes lenne használtan is keresgèlni. Ezek a villák nem igazán "jók". testbike.hu. Bikemag.hu
2012. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom, hogy vannak sokkal jobbak, de az ár is számít
2012. dec. 3. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
XCR. 80-100 mm-nél nem fogod tudni kihasználni a lockoutot, nem pogózik annyira, ha mégis, akkor túl puha a rugó, koppan befele, stb. (Lockoutos villát ráadásul szerintem csak akkor érdemes venni, ha kormányról vezérelhető.) Az XCRnek 30 mmes becsúszószára van, merevebb, még ha 2 mm-ről is van szó, véleményem szerint szebben is mozog, de ha teheted, ahogy már említették, nézegess aprót (bikemag, testbike), ki lehet fogni tényleg minőségi villákat 30 körül. Amúgy az XCR szerintem ennyiért jó vétel, nem is láttam máshol olcsóbban, 17-20 körül szokott lenni az "árfolyama". XCM elég legalja villa...
2012. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hamár 30-40 az ár akkor mindeképpen a sountour durot ajánlom :)
2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!