Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár lakatot a...

Milyen kerékpár lakatot a legérdemesebb venni? Neked milyen van?

Figyelt kérdés
Láttam sok sok videót, ahol mindet el tudják vágni! Én arra gondoltam, hogy veszek egy barkácsbóltba 1 méter valami nagyon nagyon vastag szemű láncot meg egy nagyon nagyon erős lakatot és annyi! mert amik vannak lánc+lakat kombinációk 8-10 ezerért annál sokkal de sokkal vastagabb láncot veszek kb. ezer forintért ! szerinted?
2012. dec. 2. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

nem a vastagság a lényeg, hanem a lánc és a zár anyaga

edzett anyagnak kell lennie, nem sima vasnak

szánj rá olyan 6e-7e-et egy rendes lakatra, azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy 12kg vassal járkálsz a bringán, magadon, vagy a zsákodban

amiket (ahogy) a videókon tesztelnek, azok nem életszerű helyzetek, egyik sem megy betonvasvágóval lakatotvágni, ami 1m-es szerszám

ha megtanulod rendesen lakatolni a bringát egy láncos lakattal, estleg pluszba nem árt mellé egy vastagabb sodrony, ha pl gyorszáras az első kereked, vagy egy U lakat

persze lehet spórolni, csak kár kockáztatni a bringát ugye...

2012. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát mi 4 haverommal vettünk egy 7800ft os U lakatot amit egy sima erővágóval szét vágtunk..

U lakatról hallani sem akarok:D

2012. dec. 2. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]



az ilyen típusú láncos lakatok, és az u lakatok aminek értelme van... amúgy egyszerű fogod az erővágódat, megnézed mennyire tudod szétnyitni, és annál vastagabb anyagból készült u lakatot keresel, amúgy mindent le lehet vágni de ezt a kettőt a legnehezebb.

2012. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a lánc vastagsága, nem feltétlenül jelenti, hogy erősebb is...én személyesen ismertem olyan embert aki bicikli lopással is foglalkozott, hála istennek most dutyiban van, sajnos a szomszédom volt... erővágó mindig volt nála mikor célirányosan ment, de volt amikor akumlátoros flexxel láttuk elmenni otthonról, hazafelé pedig már biciklivel jött... rendöröktől tudjuk, mikor elkapták, akkor nem tudta levágni a láncot, ezért tett rá plusz lakatot, a tulajdonos nem tudta bizonyítani hogy az övé a bicikli, uh a rendőrök nem foglalkoztak vele, hazament tanúért, a rendőrök is elmentek, a srác meg visszament, és pont akkor vágta volna le a gépet mikor a srác is meg a rendőrök is visszaértek... szal majdnem ellopta azt is
2012. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Abus Bordo...a legjobb

Bár azért megnézném hogy egy abus vagy kryptonite U lakatot elvágnának erővágóval..nem a tesco gazdaságos termékekből kell kiindulni...

2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tauVZScXCYo

Itt lehet megnézni, Kedves HomoHominiLupusEst :)

2012. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Drága wampa

1:Betonacélvágóval azért tolvajt nem látsz

2:Nekem a tolvajkergetők elég hiteltelen, ha néznéd te is rájönnél mennyire nevetséges az egész...nulla bizonyiték, csak feltételezések, és az akciók is komikusak... a videon 10másodperc volt, de lehet hogy tovább küzdöttek vele..

Vagyis a videobol kiderült hogy lakatot ne vegyünk, inkább jeladót..vicc

2012. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
honnan jön ez a hülyeség, hogy betonacél vágóval nem láttok tolvajt? amúgy a tolvajt általában egyáltalán nem látjátok, és igen is alap felszerelés a betonacélvágó... ha nem hiszitek próbáljátok ki egy haverotok bicikliével, valami jó forgalmas helyen vágjátok le, sajnos olyan országban élünk, ahol az emberek nem hogy nem foglalkoznak vele, de még el is fognak fordulni...
2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Valor válasza:
Kryptonite KryptoLok 2 lakatot használok, az egyik legjobb (mondjuk nem olcsó, és elég nehéz).
2012. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!