Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy képzeljem a durrdeffektet...

Linkoln kérdése:

Hogy képzeljem a durrdeffektet a 12 bar-os gumimmal?

Figyelt kérdés
Még sosem kaptam deffektet ilyen gumival, de félek tőle, iszonyú nyomás van benne a pumpát csak segítséggel lehet lenyomni ha fujnék bele kicsit.
2012. okt. 18. 15:32
 1/6 anonim válasza:
Hát jó külsővel ha pl. tüske megy bele szerintem az nem szól akkorát mint amire te gondolsz
2012. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyanugy mint 3baros montiguminál...durrdefekthez valami nagy f.szságot kell csinálnod..max ha puklis lesz a gumid és ugy használod hosszabb ideig..tüske vagy más defekt esetén egyszerüen leereszt... én évi 20-25ezer kilométert tekerek, számtalan külsöt használtam, hagyományos belsős kendátol ust-s ultremo-n át szingos tufoig de durrdefekt sose volt, pedig a tufo szingom 15baros...
2012. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan mitől félsz? Kilukad > leereszt, sima ügy, a Földön 2 millióan járnak így minden nap. A rutinos versenybringás meg úgyis mindig félszemmel az aszfaltot nézi :)
2012. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, kicsit nyugodtam.

Az az igazság hogy kicsit hazsnáltan vettem fortezza pro tricomp slick gumikat, mentem velük 6 000km-t, de annyira jók hogy nincs szívem kidobni őket, már elég pocsék az állapota, és amikor felfújom mindig egy méterre állok tőle... :D

Meg félek kicist ráülni, látszik a szövet mintája a futófelületen.

2012. okt. 19. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami 220 TPI-s szövetsűrűsége van, az jelentheti azt hogy nem szakad csak ugy szét?
2012. okt. 19. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy marha régi belső az illesztésnél nyílt ketté, ha jól emlékszem hátsó kerék, olyan hangja volt, mint egy petárdának, először nem is tudtam, hogy szarul jártam, de aztán észrevettem, hogy nem úgy megy a bringa, mint előtte. Elsőkeréknél sem para a defekt, ha épp nem kanyarodsz, csak kigurulsz, nem olyan, mint autóban. Normális belsőt mindenképp javaslok, ha nagyon szét van fékezve a külső, akkor cserélném. Külsőm még nem szakadt ki a túlnyomás miatt.
2012. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!