Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nyeregcső beszorult az országú...

Tamás01134 kérdése:

Nyeregcső beszorult az országútimba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy alu csőröl van szó ami relytéjes módon teljesen beleragadt a vázba .Probáltam csőkulcsal,és csavarlazítóval de meg se moccan.=/ tudtok nekem valami épkézláb megoldást?

2012. okt. 10. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

a csőkulcsnak hatásosnak kellene lenni, az már elég durva módszer, én még próbálgatnám vele, max nem baj ha a csavarlazító után áll egy darabig

kérdés, hogy bordás, vagy sima az oldala, utóbbinál kevesebb eredménnyel jár az is


esetleg vágj rá egyet kalapáccsal, hogy megmozduljon, persze tegyél oda egy deszka darabot, ne a nyeregcsőre üss közvetlenül

ezután próbáld kiforgatni, oda-vissza mozdulatokkal


legdurvább esetben fúrd át ha tényleg ki kell szedni, és dugj át rajta egy vasrudat, azzal már ki kell jönnie, szintén oda-vissza forgatva

2012. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapjon jó sok WD40-et és hagyd, hogy egy éjszakát oldja. Aztán mehetsz neki csőkulccsal, de szerintem ép állapotban nem tudod kivenni. Az új nyeregcsövet majd vékonyan kend le zsírral!
2012. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mind2 nek. Bordás,tehát be tud fojni. Igen olvasgattam hogy utolsó megoldásnak ezt a csavarhúzós megoldást. Megprobálom a csavarlazítóst álni hagyom és meglátjuk.
2012. okt. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!