Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 3 hónap alatt fel lehet...

3 hónap alatt fel lehet készülni egy 180-200 km-es túrára?

Figyelt kérdés
Egy slick gumis mtb-vel mennék.
2012. aug. 29. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, bár volt némi alap edzettségem, ugyanis 30 km-t tekerek naponta (munkába meg vissza, + ami még akad). Lényeg, hogy szoktasd magad a hosszú órákon át tartó tekeréshez. Egynapos túra lenne?
2012. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most egy évet kihagytam technikai okokból, de előtte napi 25-30 km-t tekertem. Igen, egy napos lenne.
2012. aug. 29. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizikailag fel lehet készülni. Viszont lehetnek olyan műszaki jellegű problémák, amiket nem tudsz ennyi idő alatt megoldani - pl. a tökéletes nyereg megtalálása. Ilyen távon az se mindegy, mit, mennyit és mikor eszel, ebben nem biztos, hogy elég tapasztalatot tudsz szerezni. De szerintem mindenképp érdemes belevágni - de nem árt, ha kiírod a vonatmenetrendet is a biztonság kedvéért.
2012. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kemény edzéssel és a túrán jókora akaraterővel lehetséges, de ne várd azt, hogy nagyon élvezetes legyen a számodra a túra...
2012. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Linkoln ***** válasza:

Apám régen bicajozott, erre most hogy már mi is felnőttünk újra kedve támadt, és eltalálta hogy mennyünk ki a mátrába bicajjal. (190km)

Előtte megnézte írjuk e, elmentünk egy 40km-es túrára, kibirtuk azt jövőhéten oda.

Még a 11éves hugom is kibirta... :D

Jó, nem vagyunk távol a mozgástól, de ki lehet bírni.

Kényelmes tempóval kell belevágni, és nem nagy áttétellel hogy nemsokkal rá elfáradjon a combod. és ennyi..

2012. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Négyszer egymás után tekertem 20km-t Pesten egy országútival(ezt megelőzően a max távom kb. 5 km volt),ezért gondoltam megy nekem a nagy túra is.Indulás előtt ez a bicaj szétment,úgyhogy végül egy kontrás,váltó nélküli ezeréves Csepellel indultam neki a Budapest-Hejce 240 kilométerének,másfél nap alatt meglett,szóval vállalható szerintem:D

19F

2012. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln ***** válasza:
Hu az azért szép :D grat. Én a kontrás bicajokkal nem tudok tekerni, pedig komolyan kerékpározok, egyszerűen eltelik 30-60km és végem.. :D
2012. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!