Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ugye ezen a kerékpáron olajtel...

Dániel123 kérdése:

Ugye ezen a kerékpáron olajteleszkópvan?

Figyelt kérdés
[link]

#Dhs kerékpár
2012. júl. 14. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezek a dhs teleszküpok mindenre jók, csak bringázásra nem... már sokat láttam szétmenve. Eddig amiket láttam mindenikbe csak egy rugó volt és csillapítás az hiányzott.
2012. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 claidheamohmor ***** válasza:

Nem. Sima rugós vacak, visszaút-csillapítás nélkül. Ehhez képest még egy merev villával is jobban jársz, mert azzal kevesebb a gond.

Ebben az árkategóriában ne is várj mást. Ez a bicikli egyébként is túl van árazva szerintem.

2012. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 claidheamohmor ***** válasza:

minőségi 21" könnyített Hi-Ten acélkeret - sima noname acélváz, olcsó bicikli ebből van

teleszkópos első villa - ez konkrétan egy sz@r

masszív acélkormány - hát persze

biztonsági reflektorok a jobb láthatóság miatt - alias macskaszem

26" könnyű alumínium felni - azért azt meg kell nézni, hogy duplafalú-e, vagy pedig nem azt kapod, amit a képen látsz, hanem valami teszkógazdaságosat

26" palást - palástja a királynak van, a hengernek, meg néhány gépelemnek, kerékpárnál nem találkoztam még ilyesmivel, lusta vagyok gondolkodni, mire utalhatnak ezzel

21 áthidaló - most miaf@szom van, gugli fordítót használtak?

hatékony első és hátsó V-brake Winzip fék - na most minden olcsó montin V-fék van. Nem számít extrának, mivel a cantis fék nagyrészt kiveszett (ciklokrosszban még van, de eltűnik, mihelyt engedélyezik a tárcsát), a patkófék az országútik tartozéka, a tárcsafék meg drágább :)

Shimano Tourney váltó és hátsóváltó - a shimano legolcsóbb, belépőszintű szériája

ergonomikus kerékpár nyereg - most mutassál nekem nem ergonomikusat.

a kerékpár 10 éves kortól ajánlott - főleg gyereket nem ültetnék rá. Ők a társadalom legveszélyeztetettebb rétege, és alátenni egy ilyen ipari hulladékot...

a kerékpárhoz ajánlott maximális testmagasság: 185 cm - 185 cm-es 10 éves. Biztosan van ilyen, de azért elég kirívó eset.

a kerékpár súlya: 17 kg - most erre mit mondjak? A '89-es évjáratú csepel marathon sztáromat is sikerült olyan 13 kg körül tartani :)


65.000.- Ft-ért már rendes biciklit is vehetnél, nem ezt az olcsó marketinggel körültekert ipari hulladékot...

2012. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 claidheamohmor ***** válasza:
höhö... Winzip fék. Jó, hogy nem WinRar :XD
2012. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 claidheamohmor ***** válasza:
Jut eszembe még: V-fékből is van jobb is, rosszabb is. Szerinted ezen a bringán milyen lehet? :)
2012. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy túlárazott sz@r. A szövegből pedig az derül ki, hogy közük nincs a bringázáshoz.
2012. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 claidheamohmor ***** válasza:
Jaja, a 6/6-osnak igaza van. És egyre több ilyen van a neten, sajnos.
2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
36 ezerbe kerül!-'-
2012. júl. 15. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
az is sok érte, az én 12000ftos használtan vett bringám az ismerősök összes dhs-ét túlélte. A mostanit is 35000ért vettem használtan, rock shox telo van benne és shimano xt szett. Ez a bringa max a boltbajárást bírja egy darabig
2012. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:
hm... én még mindig 62.400.- Ft-nak látom. Ettől függetlenül sem biztos, hogy adnék érte 39.000-et, főleg mert az eladó honlapján látszik a hozzá nem értés, ami például a garancia tekintetében is felvet néhány nyitott kérdést...
2012. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!