Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit számít a kesztyűk...

Mennyit számít a kesztyűk között hogy rendes ujjai vannak vagy levágottak?

Figyelt kérdés

van egy biciklis kesztyűm, levágott ujjú de elszakadt és venni akarok újat és azon gondolkoztam hogy rendeset veszek pl: [link]

mert az "ujjatlanba" is beizzad a kezem ilyen időben, és akkor meg már majdnem mindegy is hogy ott van-e a vége vagy nincs, nem? vagy megint ugyanolyat vegyek? : [link] pl kinézetre szerintem az első a jobb, összességében szerintetek?


2012. jún. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a levágott ujjúval az a bajom hogy hülyén néz ki ha csak az utolsó ujjpercem barnul le.
2012. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én nyáron ujjatlant használok, télen meg tavasz meg ősz hidegebbik felében meg ujjast... szerintem függ attól is mit csinálsz vele... én outizok nekem a kényelem a szempontom, meg, hogy ne veszítsek feleslegesen folyadékot mondjuk egy zárt kesztyű miatt még amelyiket úgy árulják, hogy átereszti a levegőt meg ilyen olyan kényelmes az is csak egy zárt kesztyű:P... de mondjuk dirt esek meg dh soknál szerintem bejátszhat az is hogy ha borulnak kisebbet akkor ne akadjon be ide oda valamelyik ujj és szakadjon le, vagy ilyesmi...

Kinézetben az első mindenképpen jobb tény, ha rövid távokra kell pl melóba, suliba járásra akkor én biztosan azt venném a 2ő közül, amennyiben hobbi outi vagy hasonló 80 -100 kilométerek akkor a 2.

2012. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bmx-re kéne, napi max 4 órát vagyok kint egyszerre, nem a legnagyobb melegbe szóval délutánonként, meg iváshoz ilyesmihez le szoktam venni az ujjatlant is.
2012. jún. 19. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2.

bmx hez meg olyan sportokhoz ahol benne van a borulás veszélye ahhoz mindenképpen hősszúujjút vennék, annyival is több a védelme a bőrfelületnek:P

2012. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!