Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik bicajt vegyem: rockride...

Melyik bicajt vegyem: rockrider 5.3 vagy 6.3?

Figyelt kérdés
Főleg aszfaltra használnám de azért hegyekbe is legyen jó.
2012. jún. 9. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Aszfaltra egyiket sem, mert ezek alapvetően terepbiciklik.

Nekem az 5.3-as tetszik, a 6.3-asnak semmi formája nincs, ráadásul nálam elvi kérdés, hogy a hátsó teleszkóp felesleges, mert a rugózás elnyeli a tekerésből az erőt, amit a testsúlyoddal pluszban raksz bele. A hátsó rugó legfeljebb csak downhill-hez lehet jó.

2012. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
egyszerűen nem tudom felfogni mi újabban ez a mértéktelen, rockrider imádat??? Ez egy tömegbicikli, egy utolsó bevásárló központos vacak, annak is a gusztustalanul drága verziója... ha ennyit akarsz költení és biciklit akarsz venni, akkor menjél be légyszíves egy BICIKLIKERESKEDÉSBE és vásároljál egy BICIKLIT, ne ilyen alsó kategóriás tömeg gyártott jól marketingelt vacakot...
2012. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 :Damúgy nemtudom, elviekben megbízható, de azért én maradok Kross-nál :)

Kérdező->www.kross.hu

2012. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!