Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Soskérdés, ha egy gyerekbicajr...

Soskérdés, ha egy gyerekbicajra azt írják hogy szabadon futó akkor az azt jelenti hogy ha nem tekerjük a bicajt akkor is gurul, vagy éppen az ellenkezője vagyis hogy ha nem tekeri megáll a bicaj?

Figyelt kérdés
remélem érthető, arra vagyok kíváncsi hogy az a bicaj amit ha tolok is forog a kereke az a szabadon futó vagy nem? mert ugye az nem nagyon használható tanulóbicajnak ha kicsit lassabban menne a gyerek de nem tud mert a pedál forog vagy a másik mikor lejtőn gyorsul a pedál meg nagyon gyorsan forog
2012. jún. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

igen a szabadon futó az a normális bicikli.


ha nem az lenne hanem mikor forog a kerékkel együtt a pedál ha tolod, akkor az lenne odaírva, hogy fixi vagy fixed gear.

De nem jellemző én még gyerekbiciklit nem láttam ilyen tulajdonsággal, de határozottan hasznos lenne, de ez csak egy megrögzött fixis vélemény:P

2012. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nem én vagyok a kuka:-) mert ma vettem egy használt bicajt üzletben kérdeztem szabadon futó-e mondta igen kipróbálta a lányom oké magasságra jó könnyű stb, hazahoztuk és forog a pedál a kerékkel ha tolom, hát mondanom sem kell nagy esés kelés volt mert lejtőn pörög a kerék alig tudott megállni, holnap viszem vissza... ja és számlát sem kaptam szóval szépen átvert a kérdésre hamis választ kaptam... kíváncsi leszek mi lesz holnap
2012. jún. 8. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Más néven örökhajtós egyébként (amelyik nem szabadonfutó). Egyébként nem biztos, hogy az eladó szándékosan át akart verni, vagy nagyon nem értett hozzá, vagy néha a szabadonfutós biciklik elromlanak úgy, hogy örökhajtós lesz belőlük. Volt már ilyenhez szerencsém.
2012. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
visszavittem, rendes volt mondta ő sem tudta, azt hitte szabadonfutó, visszaadta a pénzt, le a kalappal...
2012. jún. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!