Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyit ér a dupla falú felni?

Mennyit ér a dupla falú felni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy érdemes-e beruházni rá, vagy nem erősebb jelentősen a nyolcasok ellen, mint a sima. Illetve mennyivel nehezebb a simánál?

2012. jún. 8. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez egy eléggé összetett kérdés... itt is az ár/értékarány... teszkós dupla falu egyértelműen nem ér semmit, ugyanúgy tönkremegy mint a többi. Egy értelmes felni ami bírja is a gyűrődést, gondolok itt bunihoppokra, funboxon ugrálásra, esetleg kezdő dirt, vagy hasonló dolgokra, 8-9000ft 1db persze ha nem erre használod akkor lehet az olcsóbb is megéri, ha meg sokkal intenzívebb dolgokra gondolsz akkor drágább. mindenképpen kerékpár kereskedésben vásárolj és ha nem értesz hozzá akkor kérdezz ott is... a hülye kérdést is tedd fel, mert lehet, hogy hülyének néznek, de az eladó dolga, hogy kinyalja a vásárló popóját is:P viszont én azt mondom, hogy ha egyből a legdrágábbat akarják rád sózni és még lyukat is beszélnek a hasadba, hogy miért azt, akkor keress egy másik boltot... nekem volt dupla falum amit 10 évig nyúztam, és semmi baja se lett, meg volt olyan is amit a második napján 3 méter zuhanás után kettétörtem egy betonkorláton.

Persze a durva patkázást az sem bírja, de ha rendeltetés szerűen használod akkor igen érdemes befektetni rá.

2012. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, esetleg tudsz mondani egy konkrét példát, hogy szerinted milyet kéne vennem? Semmi komoly dirt vagy ilyesmi, maximum erdőben egy kis tekerés, de leginkább a patkák, kátyúk lennének az ellenségei :)
2012. jún. 10. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!