Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Genesis impact nevű bicikliről...

Genesis impact nevű bicikliről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az amelyikre gondolok, akkor egy egyzserű utánzat. Ne várj tőle sokat...ha nem, akkor nem ismerem..
2012. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Habár nincs tapasztalatom a Genesis-szel kapcsolatban, azt hiszem hogy az Intersport áruházlánc márkája. Ennélfogva én nem vennék ilyen bringát, mert az áruházak mindig átverik az embert, szerintem nem érnek annyit azok a bicók, mint amennyit kérnek értük. Vegyél inkább biciklit szakboltból.
2012. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] erre a fajtára gondolok..
2012. jún. 3. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kép alapján nem tűnik rossznak a gép. RockShox teló jónak számít, a Deore fék-váltókar sem rossz, valószínűleg a váltó is Deore, és legalább V-fékes. Kérdés milyen állapotban van, és mindez mennyiért? Ha minden fokozatot rendesen visz a váltó le-fel, nem kotyot a teló, és nem lötyögnek a kerekek, akkor egy 30-ast megér. De nézesd meg egy bringaszervizben, az a biztos.
2012. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
45 ér vettem, jo állapotba. féken a rugóérút még állítani kell.
2012. jún. 8. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!