Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merida Road Race vagy Road...

Merida Road Race vagy Road Ride? Esetleg más országútit?

Figyelt kérdés

Egész életemben MTB-s voltam, utóbbi 2-3 évben azonban már nemigen mentem terepre, leginkább országúton hasznltam, túrákon is voltam vele. Egyik ilyen túrán kipróbáltam egy outit, és azóta vágyom egyre én is. Most úgy néz ki, megengedhetek magamnak egy második bicajt.



A Merida Road Race 880-as típust nézegettem, belépőszintnél nem kell nekem komolyabb bicaj, csak annyi az elvárásom, hogy jó hosszú évekig szolgáljon, és szakszerűen legyen "összepakolva", tehát ne ilyen Interspáros bicaj legyen, hanem tudják a tervezők, mit mivel, miért.


E szerint az oldal szerint ( [link] jobb a Road Ride a Race-nél, mert nem fáj annyira.


Ez csak PR-szöveg? Régen is elkezdték valahogy a kerékpározást, amikor nem volt nekik külön "kezdő" bicaj gyártva.



Tehát kerékpáros múltam van, de nem outis, csak most váltanék át rá. Mit érdemes választani? Race/Ride? Esetleg más gyártótól is ajánlhattok (akár használtan is, csak ne túl öreget), a lényeg, hogy jó legyen, de még olcsó.



2012. máj. 5. 15:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Néztem még a Gepida Bandon 810-et, nem tudom, az mennyire jó?
2012. máj. 5. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem versenyzel, akkor tényleg jobb a Ride. látni a geometrián, hogy van különbség a ride biztos hogy kényelmesebb. A gepida jobb ár/érték arányú, mint a merida, szóval jobb az.
2012. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!