Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy hátsó 7 sebességes bicikli...

Egy hátsó 7 sebességes biciklibe való fogaskerék mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
3ezerért már kapsz.
2012. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Márkától függ, amúgy igen, 2500-3000 - ért már lehet venni.
2012. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valójában az nem fogaskerék, hanem lánckerék. De ez lényegtelen. A fontosabb kérdés inkább az, te magad ki tudod -e cserélni? Mert ha nem a bringaszerelők most élik fénykorukat és pofátlanul sokért tudnak dolgozni. Pl. nekem egyetlen csavar meghúzásáért, ami 1 percig tartott egy darab ezrest kértek el. Most tavasszal meg van melójuk bőven, tehát elég vastag a bőr a képükön.Ha meg látják rajtad, hogy nem annyira értesz hozzá, akkor meg vérszemet kapnak rögtön! Javaslom, keress valami ismerőst, aki tud ebben segíteni!
2012. máj. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem az utolsóhoz, hogy a bringaszerelés pár spéci szerszáma párezer Ft-ből megvan és nem kell minden szirszar miatt szerelőhöz menni :)
2012. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem vane gy ismerősöm és segít úgy hogy én csinálom őmeg mondja hogy hogy kell :D
2012. máj. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!