Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » El akarok kezdeni országúti...

El akarok kezdeni országúti kerékpározni! Milyen bringát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
[link] ilyeneket néztem, árba jó. De nem igazán tudom szakszerűen megnézni.

2012. ápr. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz gép egy kezdőnek csak mondjuk a hajtókar gyenge és elég sok gyenge minőségű alkatrész van rajta.

Ilyen árba érdemesebb lenne egy használtat nézni.

2012. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Brain Storming ***** válasza:
Egyetértek az előzővel - zsírúj, gyári gépért ez az ár gyanúsan alacsony. Ennyiért már minőségibb szerelésű használt outit lehet venni, ami már "bizonyított". Egy éppen kezdő számára amúgy is elegendő egy nyűhető és nem feltétlenül ultramodern gép - az alapedzésre, a hajtás- és menettechnika elsajátítására olyan gép kell, amit az ember "nem sajnál". Ha komolyabban gondolod, akkor úgyis veszel 1-2 év után egy olyan gépet, amit versenyzésre használsz, vagyis alaposabban tartasz karban.
2012. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy először biciklit akarsz venni? Szerintem okosabb lenne először a már meglévő bicikliddel elkezdeni országúton tekerni, és ha már 2 hónapja tényleg rendszeresen edzel, akkor venni másikat, ami mégjobb erre a célra. Addigra talán megismersz majd más országútisokat is, és kaphatsz egy-két hasznos tanácsot (szerintem ez élőben jobban megy, mint így interneten keresztül). Vagy nincs még semmilyen biciklid?
2012. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
korábban bmx-eztem (street és kicsi dirt) szval nagyjából érzem a bicikliket..társam is lenne akivel tudnék tekerni.. :D de tényleg jobb lenne egy használt keró..
2012. ápr. 25. 08:58
 5/6 anonim válasza:

trek, Giant, Merida

ott találsz olcsóbbakat és drágábbakat is, carbon vázasat, alumíniumot mindent

2012. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

coopi

fondriest

ez utóbbi jobb :)

2012. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!