Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek, esetleg...

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok a lent található linken lévő szobabicikliről?

Figyelt kérdés

[link]


Én túl olcsónak találom, meg ráadásul Lengyelországból jön, így szinte ellenőrizhetetlen.

Előre is köszönöm!



2011. nov. 21. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem érdemes szobakerékpárt venni, ha kerékpározni szeretnél utána. Ha szobakerékpározol teljesen más izmok mozognak, mint kerékpározásnál. Ha annyira kerékpározni akarsz, és utána nyáron aktívan szeretnéd ezt folytatni, akkor ajánlom inkább az ún. görgőt. Abba belefogatok a kerékpár hátsó kerekét, a mágnes biztosít ellenállást és csak hajtod. Sokkal praktikusabb és talán még olcsóbb megoldás is, mint egy szobakerékpár. Persze ha az embernek van egy normális kerékpárja.
2011. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem rossz ez, de a postát ha te állod akkor szép összeg lesz. Én egyszer rendeltem lengyelből és 8000FT volt a posta.


Szerintem nincs ezzel semmi gond. Egy egyszerű szobakerékpár. Viszont 40! kg. Ami ismerősömnek van az "csak" 21kg. Valahogy elég nagy a súlya. Azt viszont nem látam, hogy szíj, vagy mágnes segíti e elő a nehézségi fokozatok pakolását. Ha szíj akkor elég hangos lesz, szóval inkább mágneseset vegyél azt tanácsolom.

2011. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!