Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy lehet eljutni Tatabányáró...

Hogy lehet eljutni Tatabányáról Tatára?

Figyelt kérdés
A kerékpárutat már évek óta halasztgatják, az 1-es főúton pedig inkább nem megyek végig még egyszer. Van valami földút/szántás/ösvény, amin el lehet jutni A-ból B-be?
2011. szept. 28. 15:04
 1/5 anonim válasza:
Töltsd le, a google earth nevű programot, és "találni" fogsz, csak aztán jól jegyezd meg az utat xD tényleg.. én is ezen szoktam útvonalat keresni:D
2011. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok, de nem találtam semmilyen útvonalat, amit láthatnék rajta.
2011. szept. 29. 06:49
 3/5 anonim válasza:
Üdv! Vársz még választ a kérdésedre? Tatabányai vagyok ,több útvonalat is ismerek, de nem akarom "tépni a szám" feleslegesen. :D
2012. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Üdv! Bocs hogy csak egy hónap után válaszolok, most vettem csak észre hogy írtál. És igen, még mindig érdekelne :)

köszi!

2012. máj. 20. 07:36
 5/5 anonim válasza:

Tatabányán Puskin utca nyugati végén Tata felé induló földút - Tatai Shell kúttól Tatabánya felé induló földút


Puskinról elindulsz, a hegyek felőli oldalon bekerített kiskertek, nyugatra pedig egy mocsaras rész látható. Ezen egyenesen végig mész, lesz egy bokros rész aztán egy kukoricaföldön megy majd keresztül az út, hóban egyszer erre jöttem, mint a Dm-Precious klipben egy jelenet xD


Errefelé van felüljáró az M1 felett, földút megy Vértesszőlősre konkrétan a vasútállomáshoz + van rendes vasúti átjáró is.


Tata felé akarsz menni, akkor maradj az M1 nyugati oldalán a domboldalon húzódó földúton. Lesz egy kamiondepó. Autópálya alatt aluljáró van.


Még egy de az kerülő : ipari park főutcája - Környei út ami bejön Tatára.

2013. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!