Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hosszú bringa után kéz zsibbadás?

Cvitamin kérdése:

Hosszú bringa után kéz zsibbadás?

Figyelt kérdés
Tegnap bringáztam életem leghosszabbját, 220km, közel 8 óra. Természetesen a bandázs is most unta meg a kormányhoz való rögzülést, kissé fémet is markoltam, és zsibbad a bal kezemen a kis és gyűrűs újjam, és a tenyerem széle, ami közel esik az újjaimhoz. Nem sikerült kialudni. Ha nem múlik el holnapra, elmegyek dokihoz is, csak érdeklődnék, hogy valaki járt-e már így, és mi lett belőle.
2011. aug. 7. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én jártam már így. Nem érdemes dokihoz menni, vagy maszíroztasd meg a tegyered, vagy pedig tornáztasd, hogy vissza mennyen a vér kezedbe, valószinűleg azért zsibbad, mert hosszú ideig nyomás alatt volt és kevesebb vér ment az ujjaidba...Vegyél egy jobb kesztyűt, vagy egy kényelmesebb markolatot, ennyit tudok mondani. Esetleg ereszd picit le az ülést, hogy legyen annyi súly a kezeden.
2011. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, mennyi ideig zsibbadtál? Kesztyű volt, egész jó, csak az elcsúszott bandázs hibája.. Másik kezem tök jó.
2011. aug. 7. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a bal kezem szokott, sokszor másnap is lüktet.. lehet jobban támaszkodom arra, szerintem ez hosszú távnál megszokottnak nevezhető.
2011. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyesmi hosszabb távon. de nekem menet közben zsibbadt le kicsit, szerintem azért lehetett nekem, mert a kezem alig mozgott(síkon mentem), aztán a kevés vér jutott bele. szerencsére nekem edzés végére el is múlt.
2011. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dokihoz lehet, hogy felesleges menned, majd azt mondja, hogy hagyd abba a bringázást (személyes tapasztalat egy nagyon kínos térdfájás után, aztán ma is voltam bringázni pár órát :))

És ha figyelembe veszed az EÜ egyre inkább lerohasztott helyzetét, hát utoljára lesznek rád kíváncsiak...

2011. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. A doki max. 2 hónapot jósol neki, Brexin-t és milgamma-t írt fel. Egyébként határozottan jobb mint tegnap ilyenkor. Am, a doki tudta mi az a koskormány :)
2011. aug. 8. 13:25
 7/7 anonim válasza:
Nem a vér távozott a kezedből. Napokig nincs vérellátás? Hülye egy válasz. Ulináris ideg el lett nyomva.
2019. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!