Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valakinek van ilyen Rockrider...

Valakinek van ilyen Rockrider biciklie?

Figyelt kérdés
Itt a képének az URL-ja: [link]
2011. júl. 23. 10:49
 1/6 anonim válasza:
Van.
2011. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gagyi decathlonos fos. Vegyél inkább kerékpárt ehelyett, akár használtan is, jobban jársz!
2011. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi a bajod ezzel? Nem véletlen adnak az alkatrészekre 2 év garanciát...egy barátomnak ilyenje van, rengeteget használja és teljesen jó, azért az árért.
2011. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Csak megsúgom mindenhol 2 év garit adnak az alkatrészekre. Ennyi pénzből egy nagyságrenddel jobb tulajdonságokkal rendelkező kecajt lehet venni. Egyszerűen nem éri meg az árát. Lehet hogy jó "ennyi pénzért", de ennyi pénzért jobbat kaphatna ha körülnézne rendesen. A trabant is kitűnő autó elvégre gurul és hát ennyi pénzért......
2011. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35 ezerért(akiós volt)? Jó nem látom a képen, hogy melyik változat de én az 5.1 esről beszéltem.
2011. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 24 ezerért vettem.
2012. jan. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!