Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Neuzer X2 szerintetek jó bringa?

Neuzer X2 szerintetek jó bringa?

Figyelt kérdés
Neuzer X2 Suntour NCX-D LO villával 75e Ft-ért szerintetek megéri? Néztem hasonló áron kerékpárokat, próbáltam is, de ennél jobbat nem találtam sajna, a legtöbb teleszkópja még csak nem is állítható és a hátsó kerék agya még csak nem is kazettás hanem menetes szóval az kapásból cserélnem kéne.
2011. júl. 17. 19:01
 1/7 Loach ***** válasza:
Most volt nagy akciózás a Caprioloknál, a Komodo 83e Ft ra lett leértékelve, és szerintem ennél jobb a felszereltsége, ha tudsz szerezni még 8e Ft-ot, akkor azt mondanám, hoyg vedd inkább azt. Google-ban keress rá, hogy Capriolo akció, és kidob jópár boltot! (RS Dart1 teló, Truvativ Isoflow hajtókar, Alivio/Deore váltók Alivio váltókar, Avid SD3 fék)
2011. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az MTB, viszont nekem MTB nem kell. :) Amúgy tényleg megéri azért az árért.
2011. júl. 19. 14:56
 3/7 Loach ***** válasza:
erre is tudsz slick gumit rakni vékonyat is (1.25öset simán) és máris megoldva a probléma java :)
2011. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak kéne kapásból új felni, mert a vékony gumi kiesne. Az már pár ezer forint, a kerekeket újrafűzetni stb. Amúgy a kerékátmérő se stimmel. :) Más kategória na. Erre még ha túrázni megyek csomagtartót sem tudnék szerintem tenni.
2011. júl. 19. 15:30
 5/7 Loach ***** válasza:
Tudsz rá csomagtartót rakni, kerék sem kell új, mert erre rá lehet rakni a vékonyabb külsőt is :) Amiben igazad van, hogy alapvetően a kerék kissebb...ugyanakkor a ballonossága miatt a montikerekenek általában befér a keskenyebb 28as kerék is,de akkor tényleg kellenek új kerekek + külsők + egy új első teló valószínűleg...de ezt meg kell nézni. Mivel gyorszáras, belepróbálni bele lehet bárhol, ahol van raktáron :)
2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, ha a gumi mondjuk 2,05 körüli, arra nem hiszem h jóval vékonyabb gumit tudnék tenni. persze fellehet, de már próbáltam egyszer én is hasonlót, le is fordult a gumi. Akkor mondták, hogy a felni belső széllessége meghatározza a gumi méretét, és nem nagyon szabad sokkal kisebbet venni mint az ajánlott mert balesetveszélyes. Na mind1, MTB-om már van, még egy nem kell. :) Azért kösz.
2011. júl. 19. 15:39
 7/7 Loach ***** válasza:

Így megértem...a +1szett kerék az meg már megdrágítaná nagyon...Én 1.5öst rakattam bele, az teljesen jól viselkedik, de tény, hoyg felnitől függ erősen...azt, hogy miylen felni van ezen, sajna sehol nem találom.

Nekem az egyik ismerősöm a montiját építette át cross géppé, én is csodálkoztam, de elfértek a 28as kerekek a vázban...a telóra már nem emlékszem, hogy maradt-e az eredeti vagy sem.

2011. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!