Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan indul bicikliút Szenten...

Honnan indul bicikliút Szentendrére?

Figyelt kérdés

Kedves Kerékpárosok!


Szentendrére szeretnék biciklizni (Bp másik feléből, a 18. kerületből). Szeretnék érdeklődni, hogy a Szentendrére vezető kerékpárútra hol tudok legkorábban felmenni.

Továbbá, ha valahol erre rá tudok keresni, azt is megköszönöm, én semmi használhatót nem találtam a neten.


Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Árpád hídról letérve hév mellett ha mész a bicajúton, ott volt egy tábla, hogy Szentendre x kilométer, gondolom arra :D
2011. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik hídon jössz át?
2011. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A Szabadság hídon tervezem, onnan a Duna mellett megy bicikliút az Árpád hídig, és elvileg onnan valahogy tovább Szentendrére.

Remélem az Árpád hídtól már kezdődik...

2011. júl. 9. 22:33
 4/4 anonim válasza:
szia.én is a 18.kerületben lakom és én most fogok menni sulimmal Szentendrére biciklivel.Elmesélnéd nekem hogy milyen volt mikor oda mentél(feltéttelezem hogy már mentél oda..:P ) meg hogy úgy kb mennyi idő,mennyire fárasztó,milyen az út.Köszönöm!!(az emailomra is irhatsz.)
2012. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!