Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit kell tudni errol?

Mit kell tudni errol?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 6. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es kb hany kilo ,lakalmas e streetre?
2011. jún. 6. 17:18
 2/7 anonim válasza:
Nos! Fékeket sztem cseréld le (Avid BB5-re vagy Avid BB7-re), mert (a gyári fékek) csak dísznek valóak és nem hogy lassítana, még gyorsít is. ha streetre használnád, akkor a váltót szedd le. Am jó kis gép.. sztem az ára teljesen korrekt! :)
2011. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kössz szépen végre egy válaszadó megy a Hulk kéz , mint mindenki másnak ha válaszolnak.
2011. jún. 8. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:

én őszintén bevallom: nem értek a biciklikhez :D

de előző válaszoló úgy tűnik ért helyettem is, és szeretem a nagy zöld kezet :DD


amúgy ha kiegészítenéd a kérdést harcművészet, önvédelem vagy táplálkozás jellegű kértéssel, arra tudnék válaszolni :))

2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Men a Hulk kez.
2011. jún. 8. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

:))

jófej vagy!

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Perze alkalmas. Csak adni tudom az első válaszolót. Ha csak streetre használod vedd le a váltót, ha használod másra is, hagyhatod nyugodtan. A fékekről sokmindent nem tudok, de ami engem illet azonnal cserélném őket egy 185/203 és egy 160-as BB7-re. Azt szerintem kitalálod melyiket hova... :)
2011. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!