Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitől lesz profi egy biciglise...

Mitől lesz profi egy biciglisebességmérő?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, hogy miket tud, mert nekem most lett egy komplett biciglim és van rajta egy sebességmérő ami nem csak sebességet mér hanem hőmérsékletet is időt is mutatja meg még nagyon sokmindent :)
2011. máj. 31. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

bicikli!!!

[link] a funkcióitól lesz az ami ez pl egy felsőkategóriás

de ez profi : [link]

2011. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aztamindenségit :DD okossebességmérők kb, enyém ezekhez képest elég amatőr de nem rossz szerintem :) célnak megfelel de ezen most meglepődtem, hogy már ebből is ilyenek vannak :D
2011. máj. 31. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Aztán van itt még ez is, kb aranyárban:

[link]

2011. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó de ennyi pénzért már egy normális folyamatosan frissítődő legkisebb földutakat megmutató GPS rendszert is rakhattak volna bele:D
2011. jún. 1. 07:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a funkció tetszik a legjobban az egyik belinkeltnél:

"300 km/h max. sebesség"

Erre "biztosan" nagy szükség lesz! :D

2011. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lehet tudni mire akarják használni emberek:DD de az a mérő már egy 600-as motorra is elég lenne:D
2011. jún. 2. 17:34
 7/8 Brain Storming ***** válasza:

Ez egyik legfontosabb funkció a profi kategóriában sztem a résztáv-átlagsebesség, ami folyamatosan jegyzi az időt és a távot és lehetőleg bőségesen van benne tár (tehát nem csak 8-10 résztávot tud memorizálni).


Amúgy tökmindegy, h mien kmó-d van, ha nem víz-, ütés-, hő-álló, akkor szart sem ér az egész.


Egy jól bejáratott útvonalon igazából már egy átlagos stopperóra is elegendő lehet!

2011. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem :) nekem vízálló ez kiderült meg hő álló is ütést azt nem tom nem vertem oda semminek de ha esek akk is nehéz :D szóval tegnap egésznap kb a tűző napont állt bicó aztán hirtelen leszakadt eső aztán este mikor mentem ki ugyanolyan jól működött :)
2011. jún. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!