Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár gumi ereszthet e 2...

Kerékpár gumi ereszthet e 2 bart hetente?

Figyelt kérdés
A kerekeimet 3 barra szoktam felpumpálni és hetente kell mind a két kereket újra felpumpálnom(ekkor 1 bar van benne), ez normális?
2011. máj. 29. 11:56
 1/8 anonim válasza:
27%
Nem az a kérdés hogy normális-e? Hanem hogy hol lyukas.
2011. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem(víz) és sehol nem láttam, azért kérdem.
2011. máj. 29. 12:25
 3/8 anonim válasza:
Nézd meg alaposabban,az én kerómon pumpa nem volt 1 éve.
2011. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Márpedig az lyukas valahol. Vannak ilyen extrém kicsi lyukak, amit még víz alatt se találsz meg, ezért foltozni se tudod. Valószínűleg defekt elleni folyadékkal még javítható (nemrég volt szó róla másik kérdés kapcsán).
2011. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy nézd meg a szelepeket. Lehet nincsenek rendesen meghúzva.
2011. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Vagy nézd meg a szelepeket. Lehet nincsenek rendesen meghúzva." De ha a szelep ereszt, azt észre kellett volna vennie víz alatt...
2011. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Vannak ilyen extrém kicsi lyukak, amit még víz alatt se találsz meg, ezért foltozni se tudod."

Ezen megállapítás alapján a szelep is ereszthet olyan kis mértékben, hogy nem veszed észre víz alatt. :)

2011. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tatabike ***** válasza:
Egyszerűbb, ha cserélsz belsőt. Lassú defekthez képest is lassan engedi a nyomást, valószínűleg elöregedett a belső. Minden kerékpárgumi átengedi egy kicsit a levegőt, olyat még nem találtak fel, ami 100%-os légtartású lenne. Szerintem a Tiéd extrém gyorsan (a normális nyomásveszteséghez képest persze) engedi át a falán a levegőt, csereérett. Nekem két hetente csökken 1bar-t a nyomás a belsőmből, de én alapból 8bar-ra fújom (országúti).
2011. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!