Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki rendelt már biciklit a...

Valaki rendelt már biciklit a Kerékpércity oldaláról?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi volt a tapasztalatod?
2011. máj. 28. 00:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Kerékpárcity*
2011. máj. 28. 00:39
 2/4 kaktusz21 válasza:
biciklit netről nem rendelnék. lehet hogy kényelmes megoldásnak tűnik, de inkább szakboltba menjél. és ott választhatod ki, hiszen ha látod, hogy minden úgy van beállítva ahogy kell és minden felszerelés megbízható mert az az alkatrész van rajta amit te választottál ki. ráadásul nem sokkal drágább a bringa a boltba mint ha netről vennéd.
2011. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak az a gond hogy ezt a biciklit egyik boltban sem árulják a környékünkön.Ezért gondoltam hogy majd interneten megrendelem,de most elbizonytalanodtam.
2011. máj. 28. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
ha van személyes átvétel (ahogy nézem van), akkor szerintem no problem. Átvételnél jól nézd át, hogy minden az-e, amit ígértek, akkor még elállhatsz a vásárlástól. Én mindig webshopokból rendeltem a kerékpár alkatrészeimet és sose volt gond. Vettem már egyben kerékpárt is, igaz személyes átvétellel egy másik boltban.
2011. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!