Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem leszek túl nehéz?

Nem leszek túl nehéz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősőm nemrég vásárolt egy alúvázas országúti kerékpárt, (merida) könnyű,gyors egyszer kiprobáltam, anyira megtetszet hogy én is vennék egy ilyet. Viszont az ismerősőm 54-kg én 95-kg vagyok (már fogyozom) attól félek túl nehéz vagyok és hamar 8-as vagy tengely törést okoznék. szerintetek nehéz vagyok a kerékpára? Annyira keskeny a kereke, hogy attol félek túlterhelem. Mekkora súlyal lehet terhelni egy ilyen kerékpárt?
2011. máj. 27. 17:38
 1/2 TOMAtm ***** válasza:
ezek nem szar anyagból vannak,simán ráülhetsz 100+al is.
2011. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El fog bírni, ne aggódj. 50k-tól felfelé általában már olyan kerékkel szerelik a bicikliket, amik elbírnak egy 100 kilós személyt is. Vékony kis vacaknak látszik, de valójában elég erős. Az 50k alatti gépeknél is megoldja a problémát egy kerékcsere 5-6k értékben.
2011. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!