Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » árban hol kezdődnek a közepes...

árban hol kezdődnek a közepes minőségű bowdenes tárcsafékek?

Figyelt kérdés

nem sűrűn használom a kerót, de tököm tele van a felniről való szutyok kapargatásával.


kieg: 13 körül találtam, BB5-öst tokkal vonóval. ez megteszi?

[link]


2011. máj. 25. 21:15
 1/9 WBTBWB ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de egy profi, fizetett versenyző montis ismerősömtől tudom, hogy nem éri meg bowdenes tárcsát venni. Hidraulikusat nézzél, ha nincs rá keret, akkor szerintem maradj a V-féknél, és abból vegyél egy jót (Avidot javasolnám). De a te döntésed, csak gondoltam leírom egy tapasztalt versenyző tanácsát, hátha segít.
2011. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hmm köszi, lehet megfogadom :)
2011. máj. 26. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Avid BB5, de méginkább BB7 teljesen jó tárcsafék. Egy túrázgató, bringázni szerető egyénnek nem feltétlenül csak az a jó, ami egy versenyzőnek. Az acél féktárcsa sem szar, csak azért, mert a versenyautókban kerámiát használnak.

Egyébként ebből a fékből 26 ropi egy pár. Ennyiért a bikemag aprón már hidraulikusat kapsz, újat.

2011. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen láttam a BB7est, de azt drágállom, ahhoz amire kell elég 1 5ös. a bowdenesre azért esett a választásom, mert már alapból is van. aztmeg a hidra sztem túlzás egy 6.2-es Rockriderre a Dechatlanból :D nem fogok DH-zni vele ^^ vagy max a könnyebb fajta pályákon. szal a hidra érdektelen :)


de ezt a bikemag-ot megnézem ha már említetted :)

2011. máj. 26. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
BB5-öm van.. szerintem ne vegyél, hanem vegyél mondjuk Avid Singledigit 5-ös V-fékeket. Nem drágák, de én jobban szerettem őket, mint most a BB5-öt.
2011. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hehe :D miután válaszolt az 1. kommentelő, majdnem azonnal, de azt néztem ki magamnak :D
2011. máj. 27. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Hayes MX4-est használok. 3500Ft+tárcsa áron vettem újonnan. Hamar bekopik, fékereje is kiváló. Szerintem versenyzik egy BB5-tel.
2011. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja még az MX4-hez hozzátenném, hogy a 110 kilós haveromat lazán megfogta lejtőn lefelé, 160as tárcsával.
2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát, fishbone, olvastam néhány tapasztalatot, és azt kell mondjam, meggyőzött. ez lesz. nagyon kösz a válaszokat. de fishbone tippje nyert nálam. :)
2011. máj. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!