Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol lehet ilyet kapni? Ha lehet.

Hol lehet ilyet kapni? Ha lehet.

Figyelt kérdés
Zöld színű, 27X1.25(27X1 1/4) 32-630-as vagy hasonló gumit hol lehet kapni?
2011. máj. 24. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Evidens, hogy biciklire, és országútira.
2011. máj. 24. 21:56
 2/5 tatabike ***** válasza:
Vaterán láttam ilyen színes gumikat, Kenda márkájút. Nem egy hájtek cucc, de csak ha a színe miatt kell, nem sportolni, akkor megfelel.
2011. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vaterán már ezer+ 1 terméket megnéztem, és rengeteg üzenetet kiküldtem, és az egy dolog h színes, csak a mérete nem stimmel.
2011. máj. 25. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

630-asat nagyon nehéz találni, ha a sima legegyszerűbb guminál bonyolultabbat akarsz. Még nagykerben sem láttam ilyesmit sose (bár nem is kerestem túl kitartóan). Próbáltad már a legközelebbi kerékpárüzletet megkérdezni, hogy tudnak-e hozni? A csepeli nagykerekbe csak a boltosokat engedik be, magánszemélyeket nem, és ami a nagykerben nincs, azt máshol se nagyon találni (hacsak nem valami régről ottmaradt készlet).


Ha itthon nincs, akkor meg nézz körül az ebuy-on, ott talán van esélyed.

2011. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tatabike ***** válasza:
630-ast ne akarj, az nagyon régi méret, már nem gyártanak olyan kereket és gumit sem. 622-es az országútira való kerekek/gumik mérete már vagy 20 éve.
2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!