Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baj? (Kérdésed túl...

Mi lehet a baj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy UMF Hardy 5-ösöm és mindig mikor megyek vele és abbahagyom a tekerést elkezd kattogni.Nem tudom mi lehet a baj multkor volt cserélve hátsó kerékagy de még mindig kattog, onnan jön a kattogás hátulról.Mikor hátratekerek akkor is.Tudom sok biciklinél van így de nem tudom mitől lehet.


Rendes válaszokat kérek, előre is köszönöm.


2011. máj. 14. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ha ha ha vicces fiú
2011. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értelmi fogyatékosok kíméljenek :)
2011. máj. 15. 11:41
 3/11 anonim válasza:
a sárvédőt nézd meg, hogy nem-e az túl laza, vagyhanem az ami az enyémmel is szokott lenni, hirtelen váltasz , ezért a lánc akadozva megy tovább. ilyenkor olajazd be egy kicsit:)
2011. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

erre értelmes választ vársz? "abbahagyom a tekerést elkezd kattogni", "Mikor hátratekerek akkor is" .. na vajon mi lehet, csak nem a racsni, ami minden (nem fixi) biciklin megtalálható. Az utóbbi időben egyre többen vicceskednek ilyennel, hogy olyan kérdést tesznek fel, amiben hülyének tettetik magukat.


Subaru Imprezám van, de ott középen van egy bot, az mire való? És miért van az, hogy 70-nél már szenved a kocsi?

2011. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14:23

Sárvédő nem lehet mert az nincs rajta.


Előző:

Ez az oldal azért van hogy aki nem tud vmit azt megkérdezze nem azért hogy leszólj másokat.

2011. máj. 15. 15:19
 6/11 anonim válasza:
14:23as vook, akkor nézd meg a láncot és a váltókat is:)
2011. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem azokat is :D

De nemhinném hogy az lenne a baj,a kerékagyból jön a kattogás.

2011. máj. 15. 17:10
 8/11 anonim válasza:
A vázat ellenőrizd centiről-centire, lehet hogy pár milliméteren eltört, és az egymáshoz surlódó fém adja a kattogást. Nekem egy össztelós bringánál volt hasonló, azt hittem a hátsó rugóstag nyikorog, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy eltört a váz ott, ahol hajlik, ahol a legmagasabb a terhelés.
2011. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De átnéztem mindent de nem találtam semmit.

A hátsó kerékagyból jön a kattogás de nemtudom mi okozhatja, már le írtam h cserélve is volt.

2011. máj. 15. 21:36
 10/11 anonim válasza:

nem a racsni?

mondjuk nekem az is halk

2011. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!