Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ezek a BMX közül...

Szerintetek ezek a BMX közül meiket érdemes megvenni? (a kérdés alatt ott lesznek a linkek és egy kis kiegészítés. :D)

Figyelt kérdés

Légyszíves olyanok írjanak akik értenek is hozzá és normális tanácsokkal tudnak nekem szolgálni, illetve ti is ajánlhattok nekem eladó BMX-eket köszi. :) Vásárlási tanácsokat is írjatok légyszi.

szoval a következőkröl van szó:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


ha ajánlotok akkor kb olyan 50-55 ezer forintig, köszi.:)


2011. ápr. 27. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem meiket, hanem melyiket. Tovább nem is olvastam, nem akarok felidegesíteni magamat...
2011. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hallod nagyon nem bíírod kiiii hoogy belekööséé máások iirásába.. ki a f.szom kérdezzet ? de egy szimpatikuus ember lehec te ... -.-
2011. ápr. 27. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt három bmx-em ebböl az egyiket eladtam potom pénzért mert nagyon rossz volt (12 éves koromban apám egyedül vett valami szart, azt sem tudta mi az a bmx) a következőt használtan vettem 10 ezer forintért, szerintem képzeled milyen lehetett, azóta is ott van a kertben.... De sajnos még ezek után sem jöttem rá arra hogy mostmár kéne gyűjteni kb 80-90 ezer forintot ha nem akarok szarul járni, úgyhogy ismét vettem egy használt bmx et 40. ezer forintért. annak pedig kétszer kilykadt a gumija, harmadszorra pedig nem fogom kicserélni ha egy kéten belül kétszer kilyukadt, úgyhogy abbahagytam a biciklizést és gyaloglok. azt pedig épp elakarnám adni...:D a lényeg amit akartam mondani, hogy ha szeretnél bmx et venni, akkor inkább gyűjts minimum 80 ezret, és ne használtat, hanem újat vegyél és azt se rendeld, hanem inkább utazz el valahova ahol kapsz egy jót, és kb 10 percig ellenőrizgesd hogy minden rendben van e rajta és csak útána vedd meg. számos haverom vett ilyen árban, vagy akár 150 ezerért is bmx et, de sztem annyiért már hülyeség, bár ők azóta is bicikliznek és marhajól működik minden.
2011. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, de én még kezdő vagyok és nekemszerintem elé lesz egyenlőre egy olcsóbb is, egyébként meg vadonat új haro f2-t kaphatok már 65 ezerért vagy a mongoos bmx ek se drágák újonnal. :)
2011. ápr. 28. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. én is igy kezdtem h kezdő vagyok, nem akarok drágát. szerintem haro-z ne vegyél, inkább monhoose-t, azok elég jók szoktak lenni.
2011. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kinek a pap kinek a papnéé. no meg kinek a paplánya.. : D szóóval mindenki mást mond.. aztmondják hogy a Haro az egész jó de én haszáltan szeretnék venni ami viszont lehet hogy épitve van szoval minden alkatréész más gyártmányú. :)
2011. ápr. 28. 17:08
 7/8 szotyi41 ***** válasza:

2 vs. 1

ezek rughatnak labdába

2011. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szotyi41 ***** válasza:

Látom kezdő vagy.

Vegyé mongoose subject 2011-et.

Neked való és ha ügyes vagy 48.000 ezerből újonnan is kijön

2011. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!