Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merida vagy Kellys? Melyiket...

Merida vagy Kellys? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Fiam diplomaosztójára ajándék lesz! Összteleszkópos bicikli, egy árban vannak:

[link]

[link]


2011. ápr. 20. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

kellysnek jobbak a teleszkópjai de viszont a meridán jobb a váltó.

a kellyst venném mert arra már csak keveset kell költeni h kva jo legyen

2011. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vadmeggy ***** válasza:

Én meg pont a meridát venném meg, mert a kellys alkatrészei egy 70 ezres montiéval felelnek meg a teleszkópon kívül.

Nevetséges hajtókar a váltó is egy vicc a fék is gondolom elég szar, bár nem ismerem ezt a típust.


Amúgy, ha adhatok egy tanácsot, akkor ennyi pénzből építs magadnak egy kerékpárt, 60-70 ezer forintokat lehet spórolni, ha te rakod össze saját alkatrészből. Ha segítség kell nyugodtan írhatsz.

2011. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyelőre 1-1, hátha még valaki hozzászól. Én néha a merida, néha a kellys felé húzok, ezért szeretnék minél több hozzáértő tanácsot.

2011. ápr. 21. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Meridán a márkát is meg kell fizetni. Kellyseket jól ismerem, nagyon zsír gépek inkább az vedd meg.
2011. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vadmeggy ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy add össze, hogy mennyibe kerülnek külön külön az alkatrészek mind2 biciklin és amelyik jobb ár érték arányban jön ki azt vegyed meg.
2011. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kelly's ropivázakat gyárt, Merida úgyszintén. Kelly's -em van jót nem tudok róla mondani, igaz én versenyzek.

Haibikeot néznék a helyedben azzal nem szokott gond lenni, panaszt nemigen hallasz.

2011. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a Kellys nagyon drága. Általában a meridában a nevet kell megfizetni, de a kellysnél. A merida sookal jobb, a kellysnél: fék, hajtómű, váltók, játékbiciklire valók.
2011. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a Meridát választnám sztem jobb alkatrészkből áll és azert sztem a merida jobb márka mint a kellys de azé az is kva jó + 900 forintal olcsóbb :D
2011. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!