Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizéshez ti sem húztok...

Biciklizéshez ti sem húztok bugyit?

Figyelt kérdés

Én a biciklis naci alá nem szoktam húzni bugyit. Mert lehet akármilyen fazonú mindig a popsimban ,és a puncimban köt ki.

Ti is így vagytok vele vagy csak én?


2011. ápr. 1. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sehova nemmegyek bugyi nélkül...
2011. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mindig veszek fel bugyit,mert elég ronda látvány amikor a gatyán látszik a nedvesség folt..Ha meg a fenekembe megy,na és,? majd kiigazítom,ha végeztem a biciklizéssel.
2011. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem te nem az a minden nap bringázós fajta vagy. :-)

Elég durva lenne bugyi nélkül munkába menni.


Szerintem úgy kb 50 km alatti napi tekeréshez bármilyen bugyiban ki lehet bírni.


Efölött már szenvedősebb a dolog. De nem akkor, ha a popóba megy, hanem ha nem megy oda! Ugyanis a legtöbb normál bugyi, ha a helyén marad, akkor hosszú távon annak széle (a varrás és gumi) iszonyú fájdalmas tud lenni. Szóval kidörzsöli az ember bőrét ha pont ott nehezedik a nyeregre...


Épp ezért hordanak sokan igazi bringás gatyót, abban még általában "pelenka" is van, hogy puhább legyen ott. Na és ez alá az igazi bringások nem vesznek bugyit.

Nekem mondjuk nincs, így hosszú bringaútra a legkényelmesebb és legvékonyabb bugyimat szedem elő.


Egyébként úgy tudom van direkt bringás bugyi jó drágáért. Ami normál ruha alatt nem feltűnő, de kényelmes és mégsem bringás nadrág.

2011. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem szoktam.30/F
2011. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem se kell bugyi.


Éljenek a nők, akik nem hordanak bugyit :D


30/F

2011. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bugyi nélkül sokkal kényelmesebb a bringásgatyó!! 70 km-nél azért már érzem a különbséget.
2011. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!