Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » SOS Mit tegyek mindig leereszt...

SOS Mit tegyek mindig leeresztik a biciklim az iskolánál. Milyen házi tippeket tudok adni mit tegyek hogy ne ereszék le? SOS

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 14:40
 1/10 anonim válasza:
Kend be a szelepeket csípős paprika szósszal. :)))
2011. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj másik biciklivel! Sok mindent nem tudsz tenni, esetleg azt, hogy nem a suliban hanem a közelében lakatolod le. Van valami spéci ragasztó is, amivel fém szelepsapkát fel tud ragasztani, de láng hatására kiolvad, akkor viszont a szúrással fognak próbálkozni.
2011. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Dobáld meg őket paradicsom szósszal. Vagy lakatold le a szelepsapkát, de mondjuk akkor ki fogják szúrni.

Vagy vigyél pumpát és lám megoldódott a probléma...

2011. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ma ki is szurtak..
2011. márc. 30. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Messze laksz a sulitól? Ha 1-2 hétig nem látják a bringádat akkor csak abban az esetben fogják kiszúrni újra ha ultrabuzeranciában szenvednek, vagy elkövettél valamit.
2011. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

menj tankkal legközelebb.


komolyra fordítva a szót: ha esetleg van 2 bringa és cserélgeted, h ne ismerjék meg, máshol teszed le, mindig a tanár mellé teszed, ah van olyan tanár, aki bringával jár (övét nem hiszem h ki merik szúrni)vagy amit az utolsó javasolt, az megoldás lehet. amúgy én komolyan bekenném valami kellemetlennel, amihez nem jó, ha hozzáérnek. viccen kívül mondom. ha ők így te is így. (csak vigyázz, téged ne csípjen, amikor bekened)


vagy megszerzed, amivel kiszúrják, és azt kened be...

2011. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szóval nem tudom mit tettél hogy leeresztik vagy egyszerűen csak genyó mind de ha tudod ki az akkor szólj a tanárnak vagy intézd el őket...Találj ki valami eredetit ereszd le az ő biciklijük kerekeit :D
2011. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A leeresztés nem eredeti. Nekem csak egyszer eresztette le valami, akkor feltéptem az ülésén a szivacsot, tele szurkáltam tűkkel, majd pillanat ragasztóval vissza ragasztottam. De ha tudod mikor száll fel rá az illető, akkor előtte pillanatragasztó a pedálra és nem tudja majd levenni róla.
2011. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
utolsó tetszik
2011. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha az illető, vagy illetők is bicajjal járnak, akkor ne pillanat ragasztót használj, hanem egérragasztót, az nem köt meg, javaslom, hogy ne a nyerget kend be, hanem a markolat alsó részét, ami nem látszik. Vagy vegyél magadhoz egy kis üveggyapotot. a markolathoz hozzá dörzsölve, tud kellemetlenséget okozni, szerintem. Vagy ha nem akarsz olyan lenni, mint ő(k), akkor érd tetten őket és állj ki magadért!
2011. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!