Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csapágy kenésére mi a jobb...

Csapágy kenésére mi a jobb olaj vagy zsír illetve mindkettő?

Figyelt kérdés

Ha megmondanátok hol vehetek és kb mennyiért annak örülnék (Bp. XIII. kerületi vagyok). Jah és a racsnim vagy túl meg van húzva vagy nincs eléggé mert ha leállok a tekeréssel nagyon fékez, mi a gond lehet hogy újat kéne vennem?

Kérlek segítsetek!!!


2011. márc. 28. 22:15
 1/6 anonim válasza:

siklócsapágynál olaj egyébként zsírozd.

Bár kérdésed nem igazán értem de mivel tekerni kell gondolom bicikli mivel meg racsnis gondolom valami kontrás változat lenne?

2011. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kondigépet szerkesztettél?

Én zsírozom, az jobbnak tűnik.

2011. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bmx csapágy de mingyárt rakok fel képeket
2011. márc. 28. 22:30
 4/6 A kérdező kommentje:
2011. márc. 28. 23:01
 5/6 anonim válasza:
Biciklihez nem értek nagyon de ez be van zsírozva a csapágygolyók is jól néznek ki ha tudsz állítani a racsnin akkor állíts vagy bidel bicikli boltba ott biztos tudják mit kell állítani vagy cserélni.
2011. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsír, az olajat taszítja, nem maradna semmi belőle pár km után. Lítiumos zsírt érdemes venni, pár deka évekig elég lesz.
2011. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!