Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerérpárt vennék de nem...

Kerérpárt vennék de nem melyik vázméret jó?

Figyelt kérdés
168cm - magas vagyok és a belső lábhosz 76cm. Egy táblázat szerint 54 - 55- (M) lenne jó. Viszont a neten vásárolnék egy országutit ami 57-es vázméretű (L) és 175cm- magasságú személyeknek alyánlják. Nem lesz tul nagy? Ha a pedál alsó helyzetben van a lábam leér? Nem tudom meg vegyem-e?
2011. márc. 17. 17:08
 1/4 anonim válasza:
Nehogy megvedd országutizok 176 cm vagyok és nekem most lesz 54-es vázam az 57-es az inkább olyan 180-185 cm körüli
2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! Néztem egy meridát (road race 880) a gyártó a 52,5-ös méretet L-es ként jelöli, a táblázat szerint viszont a 52,5 az S-es. A táblázat az L-est 57-58-asnak irja. Miért? Ezt nem értem. Nekem a 52-es jó lenne de igy nem merem megrendelni. [link] [link]
2011. márc. 18. 15:14
 3/4 anonim válasza:

Első vagyok.

Szerintem vedd meg ,mert az annál kisebb az már kicsi lesz nekem is 170 cm-esen bőven jó volt.

2011. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia Már megrendeltem. Pár ével ezelőt Miyata országútim volt, az is kissé nagy volt, a méretét nem tudom, de a lábam csak úgy tudtam átenni a felsőcsővőn ha a bicót egy kicsit magamra felé dültöttem,és nagyon kényelmes volt! KŐSZI A SEGITSÉGET!
2011. márc. 20. 16:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!