Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpársebességméröt...

Melyik kerékpársebességméröt ajánlanátok olyan 3-5 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amiben megnézhetem az eddig elért maximális sebességemet ja és a stopper sem hátrány:) köszi:)
2011. márc. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Évekig a CATAYE VELO 5 tipusú kerékpár sebességmérőt elem cserén kivül semmi gondom nem volt vele, szerintem a CATEYE márka a legjobb. Ismerőseim is megvannak elégedve vele és az interneten erről a márkárol olvastam a legtöbb pozitiv véleményt! A jelenlegi ára 4000-ft körül van boltol függően!
2011. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én Ciclosport 2.1-et vettem asszem, nekem bejött nagyon, háromsoros kijelző (fenn kicsiben, középen nagyban, lenn kicsiben), a két szélső sor külön funkcióra váltható. Két teljesen külön "bringát" tud kezelni, tehát hogy külön mér minden átlagot, stb.


Nem tudom, hogy miért írják mindenhol, hogy gomb nélküli, de az enyémen 3 könnyen kezelhető gomb is van. Lehet van gomb nélküli verzió is. Én 3690-ért vettem, nem bántam meg, 2 napig tartó szakadó esőben is mentem vele (túrán) és nem ázott be, tehát úgymond vízálló is.


[link]

2011. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cateye volt nekem, hamar eltört a tartószerkezete, pedig vigyáztam rá. most egy STP wire 9-et használok, elégedett vagyok vele.
2011. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a nagyonolcsó noname sebességmérőmmel is elégedett voltam az első nagyobb esőig. Az általad leírt funkciókat mind tudta. Azóta Cateye van, azzal elég sok a gond (gyakran kontakthibás, mástól is hallottam ugyanezt), cserébe vízálló. De feljebb szerintem találsz jobb javaslatot is.


A vezeték nélküli sebességmérőkről pedig csak rosszat hallottam.

2011. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több esőn is túl vagyok vele, sőt hóban is használtam. A vezeték nélkülik nem rosszak, viszont komolyat kel venni belőle, mert az alsó árkategóriásokkal lehetnek gondok.
2011. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!