Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A nyugat európai országok...

A nyugat európai országok szegényebbek mint a Magyarok? (mert, hogy ott a többség biciklivel közlekedik itt meg nem)

Figyelt kérdés
Szánalmasan nagyzolóssok ezek a Magyarok :(
2010. dec. 7. 23:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
tour de france -.-
2011. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Ostoba a kérdés. Én éppen biciklivel közlekedek. Csak arra futja...

Így pontosan tudom, hogy mennyi mindenről le kell mondanom, mennyivel nehezebb az életem és mennyivel költök többet (!!!!), mintha lenne egy autóm.


Kifejtem a többet költést:

1. Fagyban szembeszéllel a prérin kell tekerjek nap, mint nap. Három hónapja nem gyógyul az arcüreggyulladásom. (Gyógyszerek havi 10 ezer minimum).


2. Nem tudok egy kis karnist sem hazahozni, fuvarosnak fizethettem (5 ezer)


3. Bevásárolni egyszerre csak egy kosárnyit tudok. Így hiába akciós, vagy olcsóbb máshol nekem drágábban jön ki (kb. 5 ezer/hó)


4. A szabadnapomon is csak egy-két dolgot tudok elintézni, mert a város 5 különböző pontjára két keréken egy nap alatt nem érek el. Újabb szabadnapot kell kivennem (további 6000 ft)


stb...

Lassan ott tartok, hogy ha lenne autóm, akkor annak minden fenntartási költségével együtt is jobban járnék, mint az ingyenes ócska bringámmal.

2011. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nálatok nincs tömegközlekedés? Vagy hozzánőttél a bringádhoz?
2011. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2-3 óránként jár a busz (hétvégén még ritkábban), és minden járat csurig van. Városon belül pedig a jegy 300 fölött jár és totál logikátlanul közlekednek a buszok.
2011. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!