Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen időközönként normális...

Milyen időközönként normális hogy a bicikli lánca leesik?

Figyelt kérdés

Ez a dolog egy jó minőségű bicóval is előfordulhat vagy nem kellene?

Van 2 biciklim és ha az egyikkel váltok rögtön meglazul a lánc és puff leesik. Alapból már ezért nem szeretek váltogatni.



júl. 17. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó, tehát a másik bringád is vidd el a biciklireszelőhöz. Mindkettő xar.
júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A másiknak kutya baja
júl. 17. 22:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, jó darabig nem is használtam ez miatt a váltót. Egy lánccsere megoldotta a problémát. Meg volt nyúlva a régi lánc és az egyik szem is meg volt pattanva.
júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem normális, nekem sosem esik le. Vidd szervizbe.
júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes jelenség, velem is előfordul néha. A váltó látszólag tökéletesen be van állítva, az esetek kb. 99%-ában pontosan vált, a maradék 1%-ban meg ledobja elől a kistányér alá. Viszont ha egy kicsit is állítok a váltón, akkor már a váltás válik nehézkessé. Ha viszont folyamatosan ledobja mint nálad, az biztosan nem normális. Beállítási, kompatibilitási vagy alkatrészprobléma lehet a háttérben.
júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

YouTube- ön találsz rá videót,valtó beállítások.

Én magamnak csinálom.

júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most figyeltem, alapból nagyon laza a lánc
júl. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!