Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szoktatok bringával esni?

Szoktatok bringával esni?

Figyelt kérdés

Én igen

🙈



jún. 4. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 20 évben egyszer estem vele, el is tört a kezem :D
jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz, én az elmúlt másfél évben 7x, mondjuk abból egyszer az engem elgázoló autó miatt 😅

De egyszer se tört el semmim. Szerencsére.

jún. 4. 19:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban estem sokszor, mert túl vagányan myomtuk :D Ma már olyanokat nem vállalnék be, de én is megúsztam a sok régi esést bármilyen törés nélkül. Persze horzsolások meg nagy területen lenyúzott bőr sérüléseim voltak. Utoljára én is egy kocsi miatt estem el, mert egy nagy pocsolyába belehajtott, mint az állat és telibe vert én meg elvesztettem az egyensúlyom és dobtam egy bazi nagyot. Egyébként ez, akkor 44 évesen annyira rosszul esett, hogy ha nem menekül el a sofőr tuti agyonverem ott a helyszínen , sajnos a rendszámát idegességemben nem tudtam megjegyezni, mert akkor feljelentettem volna azonnal, hisz magában az is szabálysértés, ha valakit lefröcsköl egy sofőr a kocsijával. Nem mellesleg az esetembe, akkorát estem, hogy akár maradandó sérülést is szerezhettem volna, ami ugyebár már cserbenhagyás és a börtön is kockáztatta azzal, hogy elmenekült a sofőr. Régen agresszív voltam, de régóta nem bántottam senkit, de mint írtam ezt a sofőrt tuti ott helyszínen agyonvertem volna, azért mert elmenekült és otthagyott!
jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha szoktam. Vigyázz azért magadra, Kérdező: lassan, óvatoosan, körültekintéssel tekerj!
jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretek "versenyezni" 😅🙈
jún. 4. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Montisként persze

De furcsa mód amíg betonon tekerésztem,még többet estem:D

Mondjuk most meg jobban megérzem

jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, mert nagyrészt csak városban tekergek. Utóbbi két év alatt egyszer estem, de szinte álló helyzetből, pár sör után. Máig sem tudom hogyan sikerült, de még a lánc is leesett... (Nem szokásom piásan bicajozni, inni sem sűrűn szoktam, ez egy kivételes, meggondolatlan eset(t) volt.)
jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MGéza ***** válasza:

Én már megtanultam vigyázni, miután a 25 széles outi gumit úgy befordította kerekestől a villamossín ahogy kellett, én ráestem a jobb kezemre, a kisujjam azóta sem hajlítható be teljesen. Legutóbbi esetem eldőlés volt, mondom megállok feltölteni a kulacsot, gurulok lassan a kúthoz, fék óvatosan ahogy kell de hopp... Beakasztva maradt a pedál... XD

Előtte is ritkán estem, nem voltam vadulós fajta, igaz kihívásokat kereső montis sem. Eleve gyerekként kempingem volt, a 90-es évek eleji áruházi montijai meg nem voltak terepre valóak. Pár éve fordult még elő trekkinggel hogy túl nagyot döntöttem, mindezt vizes úton, na ott fájt az oldalam. Még előtte kicsit szintén az eső tréfált meg de durván: Beharapott az első V-fékem, én meg átbucskáztam a kormányon mint a cirkuszban de szerencsére jól estem, viszont az oldalam pár napig fájt utána.

jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szoktam, túlzás. De előfordult már. A régi biciklimmel sokszor. Tavaly vettem egy újat, erre próbálok vigyázni. Szűk 1 év alatt még nem estem vele szerencsére.

Volt, hogy kanyarban homok volt az aszfalton és emiatt csúsztam ki. Gyakorlatilag eldőltem és a szalagkorlát állított meg. Meg olyan is volt nem egyszer, hogy majdnem bukfencezés lett. Mikor városban az autósok úgy fordulnak ki elém, nem megadva az elsőbbséget, hogy azt hiszeik a biciklinek fél méter a fékútja, vagy majd valahogy elpárolgok.

jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán kb öt évente egyszer.

Most három hete bújtam 30- al zúgtam le hegyről és egy vízelvezető vaspántban megcsúsztam mert esett az eső.

Jő hogy nem tőrt semmi de a csuklóm még nem az igazi.

jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!