Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lidl, Aldi által forgalmazott...

Lidl, Aldi által forgalmazott lámpákkal kapcsolatban, hogy melyiket érdemes megvenni? Töltősre gondolok, legalább az első legyen töltős. Vagy csak vegyek egy jó képességű fejlámpát?

Figyelt kérdés
jan. 1. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha lakott területen, forgalomban is használnád, akkor ne vegyél fejlámpát, mert el fogsz vele vakítani mindenkit. A Lidl/Aldi lámpáival nincs tapasztalatom. Szaküzletben 10-15ezer Ft körül lehet olyan első lámpákat kapni, amivel jól lehet látni.
jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Fenixnek van kerékpáros szériája is, azzal nem nyúlhatsz mellé. A hagyományos fejlámpák felejtősek a vakítás miatt.
jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tothp ***** válasza:

én vettem ilyen szetteket.

van vagy 6 pár. 3 különféle kivitelben. Az egyik viszonylag hamar bekrepált. Az akksija adta meg magát. De a maradék jól muzsikál.

Világkörüli útra nem mennék velük. Éjszaka kivilágítatlan helyen már kicsit kevés a fénye. De nálam egyszerre 3 világít, ha szükséges.

jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az aldis lámpák hosszabb távon nem jöttek be, jönnek a kontakhibák meg a túlhajtott led kipurcanása.

Ez 800-as, nekem 750-esek vannak ebből a gyártmányból, több éve gyepálom. A megadott üzemidőket lehet felezni, de még úgy is verhetetlen fényerő/üzemidő/ár arányú lámpa:

[link]


Ilyen dekás fejlámpám van (most épp nem kapható) de minőségi darab, nem 1 dolláros söpredék:

[link]


(fejlámpát természetesen használhatsz bárhol, nem kell szembevilágítani a másikat és probléma megoldva)

jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!