Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mtb vásárlás előtt állok....

Debi1983 kérdése:

Mtb vásárlás előtt állok. Melyik gyártó lehet a megbízhatóbb?:Corelli v.Olpran?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezek ilyen teszkós márkák, kerülendő mindegyik. Ha ilyen kevés rá a pénz, akkor menj be egy decathlonba és vegyél egy rockrider-t.
2022. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen a kérdésre, de az MTB vásárlók nagy része sohasem használja a bringát arra, amire való. Szorri, ha te igen.
2022. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na igen. MTB terepre való. Nem aszfaltra, nem városba, nem földútra. Köves, gyökeres emelkedőkre és lejtőkre. A többire más bicikli kell, mert mtb-vel csak szívni fogsz.
2022. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Corelli török, azt tuti nem venném (az összeszerelés minősége), Olpran cseh márka (nekem is cseh van csak más márkájú, Deore szettes...), de nem az a lényeg mi van a vázra írva, hanem hogy milyen a felszereltsége...


Konkrétan melyik modellről lenne szó?

2022. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Olpran Nicebike MTB19M114 26" lenne az egyik kiszemelt.

Corellinél a snoopokat nézegetem.

Ez a corelli nemrég képviselteti magát hazánkban? Már csak abból kiindulva hogy nem sok szót találni róla.

És mint friss szereplő,nem a jó minőséggel igyekezne megállni a helyét?

Vagy csak én akarom látni esélyesnek ezt a török márkát?...

2022. máj. 31. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, megnéztem neked, tényleg jobban jársz egy Rockrider bringával... Gyerekbringa méret, hidd el nekem, nagyon kicsi ez manapság.


Corelli fokkal jobb, de árban ott van mint egy Rockrider, és fokkal "gagyibb" is.



Hagyd mind a kettőt, sajnos nem érik meg az árukat.

2022. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


A Bianchi is Törökországban hegeszteti a vázait, pedig ők egészen biztosan tudják mitől bringa a bringa.

2022. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Opció lehet az Intersport Genesis márkanevű bringája.

Csak nekik gyártják, de korrekt műszaki színvonalú.

2022. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!