Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tegnap voltam kint tekerni...

Tegnap voltam kint tekerni reggel mínusz fokban és mára begyulladt a szemem a mínusz tól és a széltől tudtok ajánlani valami védelmet Illetve mit gondoltok a sí szemüveg + teljes maszkrol?

Figyelt kérdés

Kontaktlencsét viselek így nekem sokkal érzékenyebb a szemem ezekre az elemekre!



Találtam egy cikket ami ajánlja a sí szemüveget, Ha mínusz van, nem tudom mi a véleményetek?


[link]


2022. jan. 25. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj fel egyet a boltban, és ha te ezt érzed kényelmesnek akkor hajrá. Biztos lesz aki furcsán fog nézni, de ne foglalkozz mások véleményével.


Nekem mondjuk 60 szemüveg felpróbálása után sikerült olyat találni ami teljesen leköveti az arcom vonalát és nem fúj alá a szél. Igaz az ára is elég borsos volt, Oakley.


Ami gond lehet a párásodás, erre viszont motoros boltokban kapni sprayt amivel befújod és 1-2 hétig jó. Utána megint..

2022. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a sima bringás szemüveg is jó volt.

Ha most vetemednék minuszban tekerésre akkor zárt szemcsit vennék.

Nem érdekel, ha valaki furánnéz,nekem az én egészségem a fontos,ha ehez zárt szemcsi kell akkor azt hordok.

A maszkoról nem tudok nyilatkozni,én a nyakamat védtem hidegben. Álltalában bevált.

2022. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyant vegyél aminé kicsit a holttér!

Ha nem szoktál szemüveget hordani akkor meglepetésként érhet, hogy a szára által kitakart autó hogyan került eléd :D Épp ezért a síszemüveg nem biztos, hogy jó, elég sokat takar.

2022. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!