Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen defektálló gumiköpenyt...

Milyen defektálló gumiköpenyt ajánlotok bogáncs ellen?

Figyelt kérdés

3 hét alatt 2x kaptam defektet bogáncstól. Milyen gumiköpennyel védekezhetek ellene?


Hasznosak ezek a defektálló gumiköpenyek? Érnek egyáltalán valamit?


2021. aug. 25. 08:12
 1/7 anonim válasza:

Igen,valóban jók,hasznosak!

El kell döntened,hogy milyen védelmet szeretnél,és mennyi pénzed van rá.

Az alacsony az un.tüskeálló,olcsó,pl. a Mitas, a magas pl. a Continental EcoContact Plus,ami nem egy ökör árú.

2021. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez mit szólsz?

2021. aug. 25. 09:04
 3/7 TR75 ***** válasza:

Milyen bringa?

Nekem éveken 42-es CST C1316 (Salvo) volt a bicajomon (Schwinn-Csepel Landrider - trekking-city), gyakorlatilag nem kaptam vele defektet, sem vágottat, sem szúrtat, pedig jártam vele érdekes helyeken, jópárszor mentem át üvegpalack szilánkjain, meg köztudottan királydinnyés helyeken. Amiatt váltottam Continental Tour Ride-ra, hogy kanyarban és macskakövön nem volt stabil.

A gravelemen sima 45-ös WTB Riddler van, de a külső és belső közt Tannus Armourt használok, azzal közel két alatt még annyi baj sem volt, mint a fentebbi kettővel.

2021. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orszagutira nekem a Continental gumik valtak be, montin meg nem kaptam szurt sebet :)
2021. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

2-s

24-s...milyen bicaj az?

2021. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen kerékpár, milyen név és méret van ráírva a gumidra? Amit linkeltél, az 24" méretű, az gyerekbringa méret!
2021. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MGéza ***** válasza:

A K-guard "védelmet" azt kb felejtsd el. Nem ér semmit, nekem volt olyan gumim aminek az volt.

Mitas stop thorn, Continental ride tour(már nincs tour ride, az az újabb, áttervezett), Schwalbe Marathon. Kb árban is így követik egymást.

2021. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!