Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 300-400 körül melyik elektromo...

300-400 körül melyik elektromos biciklit ajánlottok?

Figyelt kérdés

[link]


Valami ilyesmi?


2020. okt. 25. 02:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Miért ilyen drágák?
2020. okt. 25. 15:32
 12/18 anonim ***** válasza:
2019es legolcsóbb elktro gepida kerül 560ba-de erre tudsz vmi program alapján állami támogatást kérni,nézz utána!ettől csak drágább van..
2020. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amiatt mert itt a környéken szerelik ,sok teszten futtatjak át . Ezt és más néven több modell van amit nyugatra is visznek . Adó stb nàlunk a legtöbb ...
2020. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6:

Bocsi, nem kötekvésből írom, inkább tanácsnak szánom. Én harmincas éveim közepén járok, napi 2*9 km-t járok kerékpárral munkahelyre. Nem izzadok meg, mert figyelek, hogy ne legyen nagy az intenzitás, és az öltözetre is, hogy mikor elindulok még enyhén fázzak. Egyáltalán nem megterhelő, mellette én is sportolok, heti 50-130 km futás felkészülési időszaktól függ, hogy konkrétan mennyi, plusz úszok is, de kevésbé rendszeresen, néha sportolási célból is tekerek. Nemrég futottam egy maratont, az azt megelőző rápihenő, majd azt követő regeneráló héten sem kavart be, hogy bringával közlekedek.


Azt akarom ezzel mondani, hogy szerintem rossz döntést hozol, ha életerős fiatalként az elektromos kerékpárt valasztod. Eleve ilyen áron csak nehéz e-biciklit kapsz, ha valahol emelned kell, szenvedés lesz, és az elektromos motor előnye is részben elveszik egy hasonló áron megvehető trekking vagy országúti kerékpárhoz képest, mivel utóbbiak jóval könnyebbek. A könnyebb bicikli is kevesebb izzadást jelent ugyanazon távon. Az 50-80 km sem lesz alkalmanként megterhelő, ha napi szinten bringával jársz, egyébként abba gondolj bele, hogy a Tisza tó kör kb. 60-65 km, azt rengeteg edzetlen ember megteszi nyáron. Ha elég alacsony intenzitással közlekedsz, a sportot sem befolyásolja.

2020. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14# és tudsz ajánlani rendes biciklit?


Eddig csak ilyen 20-30 ezres biciklit tudtam kipróbálni...

2020. okt. 25. 22:56
 16/18 A kérdező kommentje:
Hmmm...
2020. okt. 26. 18:28
 17/18 anonim ***** válasza:
2020. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Nem tudok ajánlani "rendes" biciklit, mert nem értek hozzá, én egy rêgi, és nem könnyű trekkinggel járok, kimondottan izzadós vagyok, de ezzel is meg tudom oldani nyáron, visszafogott tempóval, hogy ne izzadjak le.
2020. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!