Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Üdv. Szeretnék egy mtb venni,...

Üdv. Szeretnék egy mtb venni, néha hétvégente használnám 8-10 km távra. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 19:26
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem semmi baj sincs a használt cuccal, ha jó a minőség és nincs szétgyepálva.

Nekem volt egy (most 18 lenne) 15 éves Specialized StumpJumper-em, amit lehetett kicseréltem rajta és úgy ment mint az álom, nem volt kifejezetten nehéz és nagyon feltenni se kellett mert nem volt 3000 euró.

Szóval, érdemes régebbi felső kategóriás bringákat nézegetni, mert nem attól lesz jó, hogy új, hanem attól, hogy jó a minősége. Ezen felül meg teljesen tárca és ízlés függő a dolog.

2020. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én tavaly vettem használtan egy karbon vázas bringát fél évesen az új 500e helyet 250ért szinte új állapotban, nagyon is megérte.


A jofogás teli van használt bringákkal, vagy a bikemag, ilyen távra mint amire neked kell csak a hülye vesz új bringát. Például ez nagyon megéri: [link]

2020. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs baj a használt bicajokkal, csak meg kell jól nézni, illetve persze mérlgelni, hogy mi az ami belefér a keretbe.

Sokan vannak úgy, hogy hirtelen felindulásból megveszik a drága bicajt, aztán alig mennek vele. tele vannak a hirdetések újszerű kerékpárokkal

Én Tavaly vettem egy alig használt Merida Big Nine 100-ast, amin még rajta volt az árcédula, pedig a festéséből ítélve 2015-ös modell lehetett. Aluváz, első teleszkóp (igaz alap rugós) 29-es kerék, hidraulikus tárcsafékek , elöl 180 hátul 160mm-esek, nagyon finom kis gép, és ezt odaadták 110 ezerért, miközben az új ára 200 felett van.

2020. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!