Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az Airsoft fegyverek erőset...

Az Airsoft fegyverek erőset ütnek?

Figyelt kérdés
Vagyis szeretnék venni 1et de nemtom h mennyire erős mondjuk lehet-e vele vmi sérülést okozni vagy lesz-e baja vkinek ha csak úgy rálősz?
2010. jún. 29. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

:D

engem paintballon lőttek már kézen/háton méterekről...(anno kezdként), nyoma se maradt...nem hinném, h az airsoft ennél rosszabb lenne!

nyilván azért kell az arcvédőmaszk, meg sál a nyakra stb...de ez alap.

24/n

2010. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én többet is kipróbáltam már magamon (comb, has) közvetlen közelről. 1-2 percig csíp, meg esetleg meglátszik a helye egy ideig, de nem vészes.
2010. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat :)
2010. jún. 30. 07:40
 4/7 anonim ***** válasza:
én eg M16-ossal lőttem meg kb 6-7 méterről haverom utána belilült és egy hét múlva is halványan látszott a nyoma
2010. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ milyen erős:D

van ami csak a felszínen egy kis csípésnek érződik, van ami meg csontig is mehet. Persze ha megfelelő körülmények között játszotok akkor inkább az előbbi lesz.

nah üdv

2010. júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szemet, fogat kiviszi, ádámcsutka meg nyaki találatok is kellemetlenek... Szóval mindenképp használj maszkot, védőszemüveget, és érdemes sálat is!

Amúgy testen nem üt erőset, 1 perc múlva már nem is érzed.

2011. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, ha én meglőlek 3m-ről azt még 2 hét múlva is érzed...de hogy közvetlen közelről ahogy itt az előző hozzászóló mondta meglőlek akkor azt nyomkodhatod ki a bőröd alól... Egyszer pisztollyal (KJWORKS 1911 OD Co2) meglőttem egyik ismerődöm mert megkért és hogy neki nem fáj semmi...tenyérnyi lila folt volt a combján még 1 héttel a lövés után és ez csak 360fps, szóval akkor köze sincs az erdőkben használt 410-450 vagy még nagyobb fegyverekhez...közvetlen közelről amúgy is tilos másik játékosra vagy civilre lőni!
2011. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!