Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A húzódzkodás gátol a növekedé...

A húzódzkodás gátol a növekedésben? Elrontja a gerincet? Vagy van valami rossz hatása? Mert hallotam de szerintem hülyeség de azé érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség. a húzódzkodástól max. nyúlhatsz, de olyan rettenetes látványosan ugysem fogsz, sőt szerintem egyáltalán nem. gerincnek rosszat semmiként nem tesz, csak figyelj oda, hogy helyes formában húzódzkodj, ne rúgdalózz, stb. a húzódzkodás pont a hátizmokat erősíti, ergo a gerincet merevítő izomkat is.
2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. jún. 22. 20:04
 3/3 anonim válasza:

Jo lenne ennek a gerincferdules vs huzodzkodas ugynek pontot tenni a vegere. Mar a 100-ik ilyen kerdest olvasom, nekem azt mondta egy pro. gerincterapeuta, hogy karos csavarodas eseten, mert asszimetrikusan fejlodsz es rossz iranyba huzzak az izmaid az amugy is rossz gerinced.


Izmosodni izmosodsz. Na, most mi lesz?

2013. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!