Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Anthony Joshua átmenne Ameriká...

Anthony Joshua átmenne Amerikába, milyen esélyei lennének?

Figyelt kérdés
Kikkel találkozna ott, ki lehetne rá nézve veszélyes?

2018. febr. 25. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Luis Ortez jelenthetne rá veszélyt szerintem simán, de őt eléggé kerülik érthető módon.

Aztán ott van Daniel Dubois, aki most feltörekvőben van, szerintem össze fogja roppantani Joshuát.

Klicsko ellen is volt egy kritikus pillanata, el is fáradt, kidurrant, aztán nehezen leütötte. De Klicsko már megfáradt bunyós volt. Egy friss fickó szét fogja szabdalni.

De most inkább az angolok viszik a prímet nehézsúlyban.

2018. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ortez lehet, hogy veszélyes lenne rá, de azért szerintem megoldaná. Daniel D. tényleg egy vaddisznó, kívæncsi vagyok rá. Idénre sok meccset igértek A. J. -nak, kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. A Klicsko elleni meccs, sülhetett volna el rosszabbul is, de ebből az egyből többet tanult, mint az előző összesből. Hát kiváncsian várom, mi lesz!
2018. febr. 27. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tűkön ülök! :D
2018. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!