Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Wing Tsun miért ilyen népszerű?

A Wing Tsun miért ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
Pedig egy kaki és nem is jó önvédelemre és még drága is.

2017. jan. 7. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó? Én internetről lestem el egy pár taktikát sportomhoz hogy hatékonyabb legyek xd
2017. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Azért mert sokak szerint hatékony, de még testileg- lelkileg sem kell magad megterhelni. Nincs kemény kardió edzés, nincs full contact küzdelem, vagyis semmi kihívás, de közben mégis menőzhetsz hogy mekkora bunyós vagy. A nagy tagdíj pedig távol tartja a csóróbbakat (jobban is járnak) így a gazdagok még nagyobb nyugalommal kékíthetik a levegőt.
2017. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

"Azért mert sokak szerint hatékony, de még testileg- lelkileg sem kell magad megterhelni. Nincs kemény kardió edzés, nincs full contact küzdelem, vagyis semmi kihívás, de közben mégis menőzhetsz hogy mekkora bunyós vagy. A nagy tagdíj pedig távol tartja a csóróbbakat (jobban is járnak) így a gazdagok még nagyobb nyugalommal kékíthetik a levegőt."


Tökéletes válasz! A wing tsun az mókusbox, skizofrén köcsögkarate.

2017. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ha nem tetszik ne csináld , senki sem kötelez rá . Nem kardoskodni akarok mellette , de miért kell fikázni egy másik stílust . Ahogy írtam nem kötelező wing tsun-t tanulni van sok más is amit kipróbálhatsz . De hogy választ is kapj kb Máday a ludas a dologban .
2017. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem kaki, teljesen jó önvédelemre, ha az oktatása is jó. És itt a hiba. Elkezdtem nézni videókat róla, magyar videókat, amikről informálódnak az ilyen aikiboxer, Sincere Fist alakok és abszolút megértem őket. Nekem nem olyan oktatásban volt részem, nálunk keményebb volt egy edzés, ott megtanulta az ember használni a technikákat. Talán ezért is tudtam használni mindenki ellen, aki az én szintemen, vagy akár még felettem is van.


Tehát igen....az oktatása nagyon sok helyen nagyon rossz. Hogy miért népszerű? Mert ez kell a népnek...ha nincs megterhelés, ha nem vagy szétverve, ezt szeretik a 12 éves lánykák és a nők nagyja, no meg az idősek is. Ennyi. De ez még mindig nem a stílus hibája.

2017. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet kell értenem sűrített levegővel. Szerencsémre én is olyan edzésre járok ahol jó az edzés így használható is. Az hogy drága nem mondanám más harcművészet sem olcsóbb... De egy kérdés. Próbáltad már?
2017. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert nagyon jó a marketingje :D


Csak, hogy egyszerű példát említsek:

"Nem kell hozzá erő, sem lazaság, bárki tanulhatja" = a legtöbb embernek nem nagyon van önbizalma, ezért lemegy megnézni milyen. Látja az ember, hogy nagyon rendszerezett, ráadásul a legtöbb instruktor azonnal lyukat beszél az próbaedzésen a hasadba, hogy ez a világ legjobb harcművészete mert "...".

2017. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!