Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen kezdő airsoft fegyverek...

Milyen kezdő airsoft fegyverek jók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16/F vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy milyen tipusú fegyverek jók kezdésnek pl sniper, gépfegyver, pisztoly, nagykaliberű, egylővetű? És milyen kezdő fegyvereket ajánlotok? Még nem voltam, de gondolom nálatok is volt ilyen, hogy körülkérdezősködtetek, hogy milyen fegyők jók stb. Azért kérdezem, hogy milyet béreljek vagy vegyek mert szeretnék majd rendszeresen járni airsoftozni. Köszi a válaszokat előre is! :)

2016. júl. 18. 19:51
 1/2 anonim válasza:

Első fegyvernek mindenféle képpen egy ak,m4 szoval AEG fegyvereket válasz , a mesterlövész fegyverek azokat felejtsd el kezdőként mert nem lesz benne sikerélményed és amire összerakod ,hogy egy jobb snipert kapj addigra már akár 2 jobb minőségű aeget tudtál volna venni. Én egy Boyi Ak-74 essel kezdtem, de vedd azt ami neked tetszik, csak olvass utána a gyártónak ezek a" umarex" es egyeb tarsai nagy rakas fosok.

De ha gondolod akkor írj aztán segítek vállasztani,es elmondom mit miert es mit miert ne!

2016. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 robver ***** válasza:

Pisztolyként egy Glock-ot vagy esetleg Coltot.De ha szereted a revolvereket akkor egy Dan Wesson-t ajánlok.Igaz, drága, kb 38 000 körül van de megbizható.Volt élmények használni és k**va pontos.35-40 m simán kilőssz valakiit,és 400 FPS fölött visz.Ha szeretnél nézelődni akkor itt van pár oldal.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nézelődj kedvedre ,és találd meg a neked legfelelőbbet.JÓ ARISOFT-OZÁST

2016. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!