Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki tud siklóernyőzéssel...

Valaki tud siklóernyőzéssel és/vagy tanfolyammal kapcsolatos elérhetőséget Tolna megyében?

Figyelt kérdés
Szeretnék siklóernyőzni de a neten nem találok semmit, és nem szeretnék a világ végére eljárni tanfolyamra ha nem muszáj. Ha neten tudtok valami jó oldalt ajánlani az is érdekel de ha konkrétabb elérhetőséget tudtok küldeni akár priviben, annak örülnék igazán.
2010. ápr. 16. 12:00
 1/2 anonim válasza:
Nem tudok neked privát üzenetet írni, de van lehetőség a megyében tanulni, én is itt tanultam ;) szekszárdi oktató elég hamar, és olcsón megtanít, ha érdekel, küldj privát üzenetet. Remélem a nagy válaszra várakozásban nem ment el a kedved.
2010. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösz, azóta már túl vagyok mindenen, van egy frankó gépem is és imádok repülni!!!

Ez (is) kár lett volna, ha kimarad az életemből.


Amúgy Kalocsán, Pitykénél tanultam. Csak ajánlani tudom.

2011. febr. 18. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!